Aktuality

Subdigital podcast 01: Výstava Human by Design vo viedenskom MAK-u

Subdigital podcast 01: Výstava Human by Design vo viedenskom MAK-u

Trvanie: 26. marec 2020
Miesto: Slovensko


Štúdio Subdigital vytvorilo nový podcast, ktorý sa bude venovať témam digitálnej architektúry a progresívnym metódam v digitálnom navrhovaní. Prvé vydanie podcastu priblíži motivácie a inšpirácie výstavného dizajnu expozície Slovenského centra dizajnu Human by Design (Sonda do sociálnych a metodologických inovácií v dizajne), ktorá je aktuálne vystavená v múzeu MAK vo Viedni. Hosťkou prvého vydania bude spolukurátorka výstavy Lucia Dubačová, ktorá priblíži jednotlivé projekty a celkovú tematiku. Vysielanie sledujte naživo v anglickom jazyku prostredníctvom sociálnej siete Facebook a Youtube už tento štvrtok 26. 03. 2020 od 15:00 do 16:30. Budeme sa tešiť na vaše otázky a komentáre.

Podujatie na Facebook-u.

Výstava Human by Design je z cyklu aktivít v rámci projektu Dizajn a inovácie, Cezhraničná spolupráca inštitúcií dizajnu v digitálnej dobe podporeného programom spolupráce Interreg V-A Slovenská republika–Rakúsko 2014 – 2020.

Predošlý článokPredošlý článok     Nasledujúci článokNasledujúci článok


 

Články D&I

Projekt Design & Innovation, Cezhraničná spolupráca inštitúcií dizajnu v digitálnej dobe, je spolufinancovaný z Európskeho fondu sociálneho rozvoja v rámci programu Interreg V-A Slovenská republika – Rakúsko 2014 – 2020.

Logo Európskej únie Interreg V-A Slovenská republika - Rakúsko