Aktuality

Subdigital podcast 02: H.U.R.B.A.N. selector

Subdigital podcast 02: H.U.R.B.A.N. selector

Termín: 17. apríl 2020 (piatok), 15:00
Miesto: Slovensko


Štúdio Subdigital vytvorilo nový podcast, ktorý sa bude venovať témam digitálnej architektúry a progresívnym metódam v digitálnom navrhovaní. Tretie vydanie podcastu priblíži ideové východiská a proces vývoja softvérovej platformy pre hybridizáciu a generovanie nových 3D tvarov H.U.R.B.A.N. Selector. Projekt realizuje Inolab - výskumno-vývojové oddelenie Slovenského centra dizajnu v spolupráci s vývojovým tímom štúdia Subdigital.
Hosťom podcastu bude autor konceptu Maroš Schmidt. Konverzácia otvorí témy zámerov, implementácie, UX ale aj technických náležitostí projektu.

Vysielanie sledujte naživo v anglickom jazyku prostredníctvom sociálnej siete a Youtube už tento piatok 17. 04. 2020 od 15:00 do 16:30.

Budeme sa tešiť na vaše otázky a komentáre.

Podujatie na Facebook-u.

Projekt H.U.R.B.A.N. Selector je z cyklu aktivít v rámci projektu Dizajn a inovácie, Cezhraničná spolupráca inštitúcií dizajnu v digitálnej dobe podporeného programom spolupráce Interreg V-A Slovenská republika–Rakúsko 2014 – 2020.

Predošlý článokPredošlý článok     Nasledujúci článokNasledujúci článok


 

Články D&I

Projekt Design & Innovation, Cezhraničná spolupráca inštitúcií dizajnu v digitálnej dobe, je spolufinancovaný z Európskeho fondu sociálneho rozvoja v rámci programu Interreg V-A Slovenská republika – Rakúsko 2014 – 2020.

Logo Európskej únie Interreg V-A Slovenská republika - Rakúsko